روسیه آماده میانجی گری تو مساله اسرائیل-فلسطین است

به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کنستانتین کساشف، رئیس کمیته امور خارجی شورای فدراسیون روسیه یک روز پس از آن این مساله را مطرح کرد که محمود عباس، مهتر تشیکلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که فلسطین تمامی توافقات با اسرائیل و آمریکا را بوسیله دلیل تمایلات تل آویو برای چسبیدگی ملک های فلسطینی لغو می نرم.

وی پشیمانی خود را درباره اقدامات “ناپخته” که تضعیف کننده اقدامات بین المللی در راستای سازش درگیری های بین اسرائیل و فلسطین است، ابراز داشت و گفت: روسیه دو طرف درگیری را شریک خود می داند و بوسیله منافع آنها شرف می گذارد و آن را می فهمد. شرکای ما تو شورای ایمنی سازمان ملل که به قطعنامه ای مرتبط رای دادند و سیاستمداران عاقل در خاورمیانه، آسیا و اروپا این موضع را بوسیله اشتراک گذارده و ما غصه به تقلا هایمان ادامه می دهیم و آمادگی خویشتن را برای میانجی گری که به صرفه تمامی طرف های ذی نفع است، اطلاع دادن می داریم.

این قانونگذار روس امتداد عدالت: هدف ما صلح است نه پیروزی یکی از طرف ها. این امر تنها رویکرد سازش درون این مساله است. اقدامات یکجانبه مدلل کرده که نه تنها مناسب زدودن بلکه برای تمامی ساکنان منطقه خطرناک است. این معنای لزوم از سرگیری گفتگوهاست.

انتهای پیام