موشک ناشناخته ایرانی | دخول ملک بوسیله باشگاه قدرت های موشکی نقیض زره گیتی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرآنلاین، هنگام روزهای گذشته و همزمان با تحویل چند پهپاد جدید به نیروی هوایی ارتش، تصاویری از این پرنده های عاری سرنشین متاخر منتشر شد که مشعر از آزمایش قاهر یک زنجیر هوا پرتاب متاخر درون کشور بود؛ یک موشک ضد زره هوا پرتاب که قابلیت حمله از رفعت یا همان “تاپ اتک” را داشته و می تواند با دقت فوق العاده کمال مطلوب را تک تلاقی قرار دهد.

طبق تصاویر منتشره از این محصول جدید، به دیدن می رسد این موشک از محقق تصویری حرارتی به نشانی سامانه تربیت خود بهره می سرما و کنار ماخذ لباس ظاهری، می توان حدس زد که احتمالاً همان موشک مشاهده شده تو دیدار اعضای کمیسیون حمایت ملی مجلس شورای اسلامی از دستاوردهای دفاعی درون دی ماه ۱۳۹۵ باشد؛ موشکی شبیه به یکی از نمونه های موشک ضد زره مشهور «اسپایک».

بنا به گزارش حلقه خبرنگاران، خانواده موشک های اسپایک دارای انواع مختلفی هستند که توان نفوذ کردن تا بسیار از ۱۰۰۰ میلیمتر، راهنمایی بوسیله دستیار فیبر نوری، امکان حمله از بالا، استعداد “شلیک کن-فراموش کن” و گستره وسیعی از سرما در نمونه های مختلف آن ها حیات دارد.

سرما نهایی موشک اسپایک در مدل LR تو شلیک از سطح زمین بین ۴ تا ۵ کیلومتر، جرم ۱۴ کیلوگرم و استاندارد خاصیت ۷۰۰ میلیمتر عنوان شده است. نمونه LR-۲ این موشک همچنین دارای سرما ۵.۵ کیلومتر با شلیک از زمین و تا ۱۰ کیلومتر با پرتاب از بالگرد بوده و معصیت آن به ۱۲.۷ کیلوگرم کاهش یافته است. با توجه به محدوده پشته و سرعت پروازی مشابه بین بالگردها و پهپادهای متوسط و سبک، همین حدود برد برای شلیک آن از پهپادهای این رده برازنده تخمین است.