سردار شباب: انقلاب اسلامی مقابله قدرت را تغییر داده است

به گزارش  ایسنا،  سردار یدالله جوانی درون اجتماع ارشد مردم بسرعت دار خراسان شمالی در راهپیمایی روز جهانی قدس با رمز به اینکه تحلیلگران در گذشته می گفتند که رژیم صهیونیستی شکست ناپذیر است، تکثیر کرد: رشادت ها و ایستادگی های پس از قیام اسلامی و حضور پررنگ ایران در منطقه موجب شد تا انتزاع گرانبها بگویند جبهه مقابل شکست ناپذیر است.

وی با تاکید براینکه حضور مسلمانان داخل این روز پاسخ محکمی به دشمنان انقلاب اسلامی است، افزود: رژیم صهیونیستی زمانی که مردم فلسطین در مشت های خویشتن سنگ داشتند نتوانستند آنها  را شکست دهند در حال حاضر که صاحب موشک هستند به هیچ عنوان کاری از دستشان برنمی آید و باید به کشور های خویشتن بازگردند.

شباب با اظهار اینکه درگاه مسلمانان در تمام نقاط دنیا موجب شده است تا لرزه پهلو تن دشمنان و حامیان رژیم صهیونیستی بیفتد، اظهار کرد: روز قدس مدخل جسم نهضت اسلامی است و آدم درون 950 شهر و روستاها به چیز پهن آمدند تا به گیتی بفهمانند که حمایت از مظلومان از اصل های جداناپذیر قیام اسلامی است.

معاون دیپلماتیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: امام خمینی(ره) با معرفی اسلام به ملت ها، مبارزه با ستم را به همگان یاد دادند و اسلامی که بی تفاوت نسبت به اوضاع باشد را از بین سرما.

معاون دیپلماتیک لشکر حضور ملت را خنثی کننده تمام توطئه های دشمنان طی ۴۰ سال اخیر عنوان کرد و افزود: تو نور مقاومت مردم ایران، مقاومتی تو منطقه پدید آمد که روند تحولات را دگرگون ساخته و امروز دشمنان برخلاف چهل سال گواه مقاومت بی همانند در منطقه هستند .

وی انقراض رژیم اشغالگر قدس در  لبنان و غزه را بوسیله برکت انقلاب اسلامی در منطقه دانست و افزود: صهیونیست ها راهی جز پذیرش نابودی خود ندارند و باید فلسطین را وارسته کنند .

کمک دیپلماتیک خیل تو امتداد به موضوع سودا قرن نیز اشاره کرد و گفت: طرحی با نشانی بیع قرن توسط داماد رئیس جمهور آمریکا مطرح شده که گمان می کنند رژیم صهیونیستی را می تواند نجات دهد اما باید بدانند که اگر داخل این چهل سال طرح هایشان به نتیجه رسا این طرح نیز اجرایی خواهد شد و تاریخ قیام اسلامی علامت داده است که تاکنون طولانی معادلات و نقشه های دشمنان انقلاب اسلامی با شکست روبه رو شده است.

وی با مداومت براینکه معامله قرن به دنبال نابودی آرمان های فلسطینیان است، بیان کرد: مرام آنها تنها فلسطین نیست بلکه می خواهند از این طریق جبهه مقاومت را از حرکت باز دارند که باید با صراحت گفت باحضور ملت ایران در صحنه، این آرزو را دشمنان بوسیله گور خواهند برد.

انتهای پیام