همدلی نیروهای مسلح موجب سست شدن و عقب نشینی دشمن شد

بوسیله گزارش ایسنا به نقل از ارتش، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی رییس راه اندازی عقیدتی سیاسی لشکر تو جمع فرماندهان و کارکنان ستاد نیروی دریایی ارتش با پیش روی اینکه همدلی نیروهای مسلح چیزی است که در نبرد عزیمت ها دیدیم، گفت: نیروهای مسلح ما با موافقت و همدلی به بلندی آمادگی رسیدند و با توکل به خداوند منان، مشیت ایمانی خویشتن را به دشمن تحمیل کردند.

وی با رمز به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی به خشکی امدن اینکه در نبرد اراده ها هر کس که سرود محکم رطوبت داشته باشد، حتما پیروز است، ادامه داد:  قصد های رزمندگان ما مرگ را از خودشان می ترساند که نمونه بارز آن را در روزهای اخیر شاهد بودیم. این امتحان گرانقدری است که باید به عنوان یک امتحان کیمیایی از آن استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در لشکر تاکید کرد: ارائه اقتدار بخش مهمی از اصل اقتدار است. فرماندهان ما آمادگی خود را اعلام کردند و در مناطق متنوع و شان ها حضور یافتند و آمادگی رزمی خود را ارزیابی و  تک آزمایش قرار دادند، که این تک نیز از جمله الزامات تحمیل منظور ها بوسیله متخاصم بود.

محمد حسنی گفت: رعایت نکات حفاظتی از دیگر الزامات آمادگی نظامی است. باید این هنر را داشته باشیم که نکات حفاظتی را از متخاصم بگیریم، ولی کوچکترین نکته حفاظتی را به دشمن ندهیم که نتواند ما را تجزیه و تحلیل کند. تا زمانی که قادر به این کار نباشد، نمی تواند وارد نزاع با ما شود. این موضوع باید درون زمینه های مختلف ساری باشد.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی لشکر در بخش دیگری از سخنان خویشتن با اشاره به برکات “نیایش” تصریح کرد:  “نیایش”  مجرای نزول رحمت حق پهلو بندگان، بهترین جلوه بندگی و تنها راه رسیدن به ایستگاه ویژه نزد خداوند است که علت حفظ کردن داشته ها و بوسیله دست آوردن نعمت ها می شود.

انتهای پیام