دشمن درصدد ارشد نمایی مشکلات و نا مراد کردن انسان است

به گزارش ایسنا، سیدقاسم قریشی تو سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی قدس عنوان کرد: تنها راه مقابله ملت ایران با استکبار جهانی و تحریم ها، ایستادگی است.

معاون هماهنگ کننده شعبه ولی روحانی داخل ارتش افزود: تو وضعیت فعلی، دشمن درصدد بزرگنمایی مشکلات و ناامید کردن انسان است.

قریشی پیش روی کرد: سرزمین ایران داخل کشش سال های اخیر موفقیت های چشمگیری داشته است و امروز نیز رمز مهم موفقیت داخل گرو ایستادگی و مقاومت است. ملت ایران، چنین مقاومت و پایداری را در جبهه های مختلف از ابتدای انقلاب اسلامی و به ویژه دفاع مقدس نشان داده اند.

دستیار هماهنگ کننده نمایندگی ولی عالم داخل ارتش گفت: مهم ترین گونه محلول برای بهبود و رهایی از مشکلات، پیروی از ولایت و منویات و وعظ های رهبری است. بی توجهی به فرمایشات و منویات رهبری، موجب بروز مشکلات فراوانی تو ناحیه به ویژه در عرصه دیپلماتیک و اقتصادی شده است.

وی افزود: اگر پهلو توانمندی های داخلی تکیه گاه کنیم و درون خوش نویسی ده لول کنیم، می توانیم شرایط بایکوت و مشکلات اقتصادی را پشت طریق بگذاریم.

قریشی بیان کرد: جوانان سرزمین با کمترین امکانات در طول ۸ سال دفاع مهذب در برابر متجاوزان ایستادگی کردند و موجب تعاقب نشینی دشمن شدند.

وی اشعار کرد: وقتی صعود ها و دستاوردهای انقلاب، جدال و دشمنی ها را علیه ملت ایران افزایش داده است، این ملت همیشه تو صحنه باید درون خوش نویسی مقاومت و ایستادگی حرکت کنند تا دشمن، شکستی دیگر را تجربه نرم.

دستیار هماهنگ کننده شعبه ولی فقیه درون خیل عنوان کرد: متخاصم وقتی چنین خودکفایی و ظرفیت ها و توانمندی ها را می بیند، درصدد محدود کردن توانایی ها برمی آید. هجوم دشمن و محدودیت سازی توان موشکی ایران، نشانگر بیم و واهمه متخاصم از غلبه ایران است، آنها از صعود و شکوفایی ما هراس دارند.

قریشی بیان کرد: باید نقاط شکست را شناسایی کنیم و با شناخت توانمندی ها و نقاط خوراک در این جنگ نابرابر ایستادگی کنیم.

انتهای پیام