برگزاری سه محکمه جرایم اقتصادی/اجازه رییس جمهور برای تسهیل سرمایه گذاری و…

به گزارش ایسنا، نتایجقرعه کشی دیدار پرسنل از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی با پیشگاه آیت الله خامنه ای از سوی فطرت شعبه مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اعلام شد. هر ساله و در ایام ماه مبارک رمضان جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشجویی با حضرت آیت الله خامنه ای ملاقات می کنند و در این دیدارها، بعضی از دانشجویان به نمایندگی از جمع بوسیله اشعار دیدگاه ها و نظرات خود درباره مسائل مختلف کشور در درگاه راهنما فرزانه انقلاب می پردازند.

رئیس جمهور به مایه های اجرایی اذن داد تا برایتسهیل فرآیند تنخواه گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به ویژه داخل بن مقررات زاید و مشت و پاگیر و غیرضرور و جذب تنخواه ایرانیان مقیم بیرون از کشور و همچنین واگذاری بنگاه های اقتصادی به بسرنوشت شوم دچار کردن غیردولتی به طور موکد تسریع نمایند.

نماینده انسان گرگان در مجلس شورای اسلامی با توضیح آخرین شرایط شهرستان سیل زده آق قلااظهار کرد: اکنون شرایط در استان دامن کنترل است. تاکنون گزارشی از شیوع بیماری خاصی نداشته ایم. امیدواریم شانس همچنین در تدارک نیازهای ابتدایی انسان سیل خورده کوتاهی نکند.

محمود بهمنی، عضو حلقه اقتصادی باشگاه با رمز به صحبت های اخیر کمک اول رئیس جمهور در خصوص اطلاع دادن دید کارشناسان درباره انتخاب بین دو راهکار کوپنی و ارج آزاد در شرایط فعلی گفت:می توان مشکل را بوسیله قیافه مقطعی با کوپنی کردن کالاها آن اندوه با کمال مطلوب رساندن کالاها به دست اقشار خسته محلول کرد این مسکن موقتی است اما به طور کلی برگشت بوسیله جهیز کوپنی جواب نمی دهدباید تنگ کردن بر روی تولید باشد و به سمت افزایش حجم تولید حرکت کرد.

جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ملک به ریاست دوره ای راه اندازی عدالت و آزادی ایران اسلامی برگزار شد. تو این جلسه مهدی مقدری دبیرکل اداره عدل و آزادی ریاست دوره ای جدید این شورا را بر عهده داشت و پارلمان اصلاحات توسط شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تجسس شد.

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تو گفت وگو با شبکه فاکس نیوز گفت: من به دنبال غوغا نیستم. ولی وقتی وضعیتی مانند وضعیت ایران بود دارد، نمی توان بوسیله آن ها اجازه داد که تفنگ هسته ای داشته باشند، نمی توان اذن وقوع چنین چیزی را عدل. وی با بیان این که از اغتشاش رویگردان است اظهار کرد:کسی نیستم که با ایران بیدار بحران شود.

سیدحسین موسویان، سیاست باز پیشین کشورمان هم در پاسخ به کسانی که از گمان جنگ می گویند، گفت: من مکرراً در چند ماه گذشته نوشته و گفته ام که شخص ترامپ، اکثریت کنگره و مردم و رسانه ها و اندیشکده ها و مراکز علمی آمریکا، سایر قدرت های جهانی و اکثریت وظیفه شناس کشورهای دنیا با دعوا ضد هستند و از این رو در مقطع فعلی دعوایی در کار نیست. ولی باید بدانیم که جبهه بولتون و نتانیاهو در چارچوب طرح دو مرحله ای با ابعاد هشت گانه ای که گفتم، برای کشاندن ترامپ به دام نزاع با ایران تقلا خواهد کرد.

آدام شف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا هم باانتقاد از محاکمه های شانس ترامپ درقبال کشورمان گفت که این رویکرد دولت موجب افزایش نهضت با ایران شده است.

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر بایگانی بانک سرمایه  در نمایندگی سومین دادگاه خاص تفحص به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به زوجیت بازپرس مسعودی مقام برگزار شد. تو این جلسه پلیس دادستان خطاب بوسیله محمد هادی رضوی گفت: درست است که پرونده بانک خرده ای از اتهامات شماست، اما آقای رضوی شما متهم خرد نیستید.وی در پاره دیگری از سخنان خویشتن با بیان اینکه قرارداد انبازی مدنی کاملاً موضوعیت داشته، بیان کرد: پاسکاری بین متهم رضوی و آقای امامی برای غارت بانک به این لباس است که آقای رضوی از بانک مصوبه می گیرد و وثیقه وی ۳۰ درصد تعیین می شود که در امتداد به بانک سرمایه مجله می زند و می گوید که جای وثیقه از من پول بگیرید. درون نهایت همزمان با اذان عقب بازپرس مسعودی مقام ختم این نشست تحقیق را اعلام کرد و گفت: جلسه بعدی رسیدگی فردا -سه شنبه- ساعت ۹ بامداد است.

امروز نیز هشتمین میتینگ رسیدگی بوسیله اتهاماتمتهمان پرونده باهم اتحاد کردن پدیده درون دادگاه خاص جستجو بوسیله جرایم اخلالگران تو ترتیب اقتصادی ملک با حضور هیات برجسته قضایی، وکلای مدافع، نمایندگان پرسنل از شکات و سهامداران و اصحاب رسانه و مطبوعات و بوسیله اربابی بازپرس منصوری در مشهد برگزار شد.

سومین میتینگ جستجو به اتهامات علیرضا زیبا حالت منفرد نامی بوسیله«قوطی سیاه» پرونده بابک رنجانیهم بوسیله ریاست مستنطق صلواتی در شعبه ۱۵ دادسرای تنش اسلامی برگزار شد.

رئیس قوه قضائیه درون جلسه مسئولان عالی قضائی با بیان اینکه افزایش تکیه مردم به ترتیب جمهوری اسلامی و اطمینان از کارآمدی آن موجب تقویت امان و اقتدار ملی خواهد شد، این کار را داخل گرو خدمت رسانی مطلوب دانست و خطاب به مسئولان و مدیران مایه قضائی درون بکلی کشور خاطرنشان کرد: این گفته که قطعاً نیمی از میان مراجعان به دستگاه قضائی، ناراضی خواهند بود شاید مفرط باریک بین نباشد چون اگر حکم براساس عدل و حق صادر شود، حتی محکوم علیه غصه در باثبات و وجدان خود می داند که حکم حق علیه او صادر شده است؛ لذا اگر جانب و سوی ما بوسیله آنچه مقتضای عدل و عبث است، هوی داشته باشد و تمام زوایای یک موضوع را داخل رسیدگی ها مدنظر صبر دهیم، بی تردید رضایت همگی اطراف نزاع مهیا خواهد شد.

* مهمترین اخبار، مصوبات و دستور کارهای  امروز (دوشنبه) سی ام اردیبهشت ۱۳۹۸ محفل شورای اسلامی را همچنین می توانید اینجادنبال کنید.

انتهای پیام